Oficjalna strona kabaretu

O kabarecie

Kabaret Skeczów Męczących – od 15 lat na scenie!

Kabaret Skeczów Męczących znany jako KSM to kielecki zespół założony w 2003 roku.

Jeden z najpopularniejszych polskich kabaretów, który wciąż zachwyca reagując na bieżące wydarzenia z Polski i ze świata.  Podbili serca Polaków charakterystycznymi postaciami, skeczami zaangażowanymi społecznie i politycznie, luzem scenicznym i umiejętnością rozbawienia każdej publiczności. Poza największymi festiwalami kabaretowymi, które trudno sobie wyobrazić bez udziału KSM, pokazują się szerokiej publiczności współprowadząc z sukcesami wydarzenia muzyczne: Eska Music Awards, Sabat Czarownic, Top Trendy; jak i kabaretowe. Na swoim koncie mają również prowadzenie największej trasy rozrywkowej w Polsce – Polska Noc Kabaretowa 2017.

W skład zespołu wchodzi Karol Golonka, Marcin Szczurkiewicz, Michał Tercz oraz Jarosław Sadza.

 

15-lecie Kabaretu Skeczów Męczących

Przez 15 lat na scenie Kabaret Skeczów Męczących zdążył udowodnić, że jest jedną z najjaśniejszych gwiazd polskiego kabaretu. To właśnie KSM wprowadził na scenę, a potem w codzienne anegdoty całą masę charakterystycznych postaci, powiedzeń i żartów. I właśnie niepowtarzalni bohaterowie ich skeczów będą motywem przewodnim spektaklu z okazji 15-lecia zespołu. Zupełnie nowe perypetie tych, dzięki którym pokochaliście Kabaret Skeczów Męczących. Najbardziej lubiane postaci w niespotykanych dotąd odsłonach. Premierowy program, pełen nowych skeczy, które już zaraz staną się absolutnymi hitami.

Pamiętasz jak to było mieć 15 lat? – taki właśnie jest program Kabaretu Skeczów Męczących – pełen entuzjazmu, lekkości i niepohamowanej radości. W połączeniu ze scenicznym doświadczeniem i niepowtarzalnym stylem KSM powstał legendarny spektakl, którego nie możesz przegapić.

DVD

Na początku 2017 roku zespół wydał kolejną trzecią już płytę DVD z największymi hitami zespołu. Ponad dwie godziny najbardziej lubianych przebojów i premier ostatnich lat w jednym miejscu. Koncert został nagrany jesienią 2016 roku w warszawskim Teatrze Capitol przy fantastycznym odbiorze publiczności. Teraz Ty możesz wprost ze swojej kanapy poczuć się jak na spektaklu tego niezwykle lubianego i popularnego kabaretu! KSM przygotował wszystko, co najlepsze w jego twórczości, abyś zawsze mógł sięgnąć po niezawodny sposób na dobry humor.

Płyty dostępne po spektaklach kabaretu oraz na stronie: http://sklep.kabarety.com.pl

O nas

Paulo Coelho napisał kiedyś „To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące.” My spełniamy swoje marzenie już ponad dekadę i nie mogliśmy wybrać sobie bardziej fascynującego zajęcia. Stale pielęgnujemy nasz entuzjazm i nieszablonowość, więc spodziewajcie się jeszcze wiele wiele więcej…

Karol Golonka

Motor napędowy muzycznej strony Męczących jak i kopalnia wszelakich pomysłów scenicznych. Do tego błyskotliwy konferansjer i skrupulatny obserwator otaczającej nas rzeczywistości. Zadał Śrubie na scenie już blisko sto pytań.

Jarosław Sadza

Człowiek o stu twarzach, dwustu przebraniach i jednym olśniewającym uśmiechu – jednym słowem…nie, nie da się jednym słowem opisać osoby odpowiedzialnej za Śrubę, Kłaka, Buźkę czy Pana Adamczyka…

Marcin Szczurkiewicz

Włada ciętą ripostą i szybko reaguje na wszystko, co niespodziewane. Świetnie wciela się zarówno w rolę wytwornego konferansjera, jak i półgłówka Zęba. Wzorowy Szatan i Ksiądz – odważnie prawda?

Michał Tercz

Raz po raz udowadnia, że z małej roli w skeczu potrafi zrobić wielkie rzeczy. Ostatnio z pasją wciela się w męża Buni i coraz lepszego tenisistę. Chodzą słuchy, że „nie ma ognia”…

Twórczość Kabaretu Skeczów Męczących

Facebook