Oficjalna strona kabaretu

O kabarecie

Kabaret Skeczów Męczących – Polska Misja Komiczna!

Kabaret Skeczów Męczących znany jako KSM to kielecki zespół założony w 2003 roku.

Jeden z najpopularniejszych polskich kabaretów, który wciąż zachwyca reagując na bieżące wydarzenia z Polski i ze świata.  Podbili serca Polaków charakterystycznymi postaciami, skeczami zaangażowanymi społecznie i politycznie, luzem scenicznym i umiejętnością rozbawienia każdej publiczności. Poza największymi festiwalami kabaretowymi, które trudno sobie wyobrazić bez udziału KSM, pokazują się szerokiej publiczności współprowadząc z sukcesami wydarzenia muzyczne: Eska Music Awards, Sabat Czarownic, Top Trendy; jak i kabaretowe. Na swoim koncie mają również prowadzenie największej trasy rozrywkowej w Polsce – Polska Noc Kabaretowa. To także twórcy hitu telewizji Polsat „Klinika Skeczów Męczących”.

W skład zespołu wchodzi Karol Golonka, Marcin Szczurkiewicz, Michał Tercz oraz Jarosław Sadza.

Polska Misja Komiczna!

Lecimy w kosmos! Zabieracie się z nami?

Polska misja komiczna została powołana do eksploracji najodleglejszych zakątków duszy zwykłego Polaka. Bo to jacy jesteśmy to istny kosmos. Jako że wszystko najlepiej obserwuje się z dystansu, KSM pomoże wam unieść się ciut nad Ziemię. Będziecie się śmiać, dziwić, czasem oburzać. Zobaczycie siebie, swoich sąsiadów, nasze społeczeństwo we wszystkich jego barwach.

W lekkim stanie nieważkości poczujecie jak dobrze można się bawić i jak rozrywka może wynieść Was na inną orbitę. To misja komiczna na skalę naszych możliwości. Misja, która otwiera oczy niedowiarkom. Nasza, przez nas wykonana… i to nie jest nasze ostatnie słowo.

DVD

Na początku 2017 roku zespół wydał kolejną trzecią już płytę DVD z największymi hitami zespołu. Ponad dwie godziny najbardziej lubianych przebojów i premier ostatnich lat w jednym miejscu. Koncert został nagrany jesienią 2016 roku w warszawskim Teatrze Capitol przy fantastycznym odbiorze publiczności. Teraz Ty możesz wprost ze swojej kanapy poczuć się jak na spektaklu tego niezwykle lubianego i popularnego kabaretu! KSM przygotował wszystko, co najlepsze w jego twórczości, abyś zawsze mógł sięgnąć po niezawodny sposób na dobry humor.

Płyty dostępne po spektaklach kabaretu oraz na stronie: http://sklep.kabarety.com.pl

O nas

Paulo Coelho napisał kiedyś „To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące.” My spełniamy swoje marzenie już ponad dekadę i nie mogliśmy wybrać sobie bardziej fascynującego zajęcia. Stale pielęgnujemy nasz entuzjazm i nieszablonowość, więc spodziewajcie się jeszcze wiele wiele więcej…

Karol Golonka

Motor napędowy muzycznej strony Męczących jak i kopalnia wszelakich pomysłów scenicznych. Do tego błyskotliwy konferansjer i skrupulatny obserwator otaczającej nas rzeczywistości. Zadał Śrubie na scenie już blisko sto pytań.

Jarosław Sadza

Człowiek o stu twarzach, dwustu przebraniach i jednym olśniewającym uśmiechu – jednym słowem…nie, nie da się jednym słowem opisać osoby odpowiedzialnej za Śrubę, Kłaka, Buźkę czy Pana Adamczyka…

Marcin Szczurkiewicz

Włada ciętą ripostą i szybko reaguje na wszystko, co niespodziewane. Świetnie wciela się zarówno w rolę wytwornego konferansjera, jak i półgłówka Zęba. Wzorowy Szatan i Ksiądz – odważnie prawda?

Michał Tercz

Raz po raz udowadnia, że z małej roli w skeczu potrafi zrobić wielkie rzeczy. Ostatnio z pasją wciela się w męża Buni i coraz lepszego tenisistę. Chodzą słuchy, że „nie ma ognia”…

Twórczość Kabaretu Skeczów Męczących

Facebook