O Kabarecie

Kabaret Skeczów Męczących - pod tą kontrowersyjną nazwą kryje się jeden z najpopularniejszych polskich kabaretów znany również jako KSM.

Podbił serca Polaków charakterystycznymi postaciami, skeczami zaangażowanymi społecznie i politycznie, luzem scenicznym i umiejętnością rozbawienia każdej publiczności. Poza największymi festiwalami kabaretowymi, które trudno sobie wyobrazić bez udziału KSM, pokazują się szerokiej publiczności współprowadząc z sukcesami wydarzenia muzyczne: Sabat Czarownic 2013, Top Trendy 2014; jak i kabaretowe: Polska Noc Kabaretowa 2013.

Z roku na rok sami podnoszą sobie poprzeczkę, przygotowując coraz bardziej dojrzałe programy. Robią to już od 10 lat, a o tym, że robią to dobrze świadczy fakt, iż emitowane w styczniu tego roku 10-lecie Kabaretu Skeczów Męczących obejrzały w telewizji Polsat ponad 4 miliony widzów.

KSM od lat jest rozpoznawalną i lubianą marką, gwarantującą niezwykłą atmosferę i wspaniałą zabawę niezależnie od charakteru wydarzenia. Potrafią ujarzmić wielotysięczną publiczność i skupić na sobie jej uwagę, rozbawić i stworzyć niepowtarzalny klimat na małych klubowych spektaklach, a także ubarwić spotkania biznesowe i imprezy firmowe. To oni jak nikt potrafią rozgrzać publiczność i utrzymywać z nią kontakt przez cały czas trwania spektaklu. Tworzą niepowtarzalne postaci, których teksty powtarzają fani w całym kraju. Swój nietuzinkowy żart ubierają w nowatorską formę.

Gdybyście nadal mieli wątpliwość, że KSM to jedna z najjaśniejszych gwiazd polskiej sceny kabaretowej zerknijcie do Internetu na milionowe odsłony skeczów i teledysków, czasami dość kontrowersyjnych (Denatan). Nic dodać nic ująć po prostu Kabaret Skeczów Męczących.

O nas

Paulo Coelho napisał kiedyś "To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące." My spełniamy swoje marzenie już ponad dekadę i nie mogliśmy wybrać sobie bardziej fascynującego zajęcia. Stale pielęgnujemy nasz entuzjazm i nieszablonowość, więc spodziewajcie się jeszcze wiele wiele więcej...

img
Karol Golonka
Motor napędowy muzycznej strony Męczących jak i kopalnia wszelakich pomysłów scenicznych. Do tego błyskotliwy konferansjer i skrupulatny obserwator otaczającej nas rzeczywistości. Zadał Śrubie na scenie już blisko sto pytań.
img
Jarosław Sadza
Człowiek o stu twarzach, dwustu przebraniach i jednym olśniewającym uśmiechu - jednym słowem...nie, nie da się jednym słowem opisać osoby odpowiedzialnej za Śrubę, Kłaka, Buźkę czy Pana Adamczyka...
img
Marcin Szczurkiewicz
Włada ciętą ripostą i szybko reaguje na wszystko, co niespodziewane. Świetnie wciela się zarówno w rolę wytwornego konferansjera, jak i półgłówka Zęba. Wzorowy Szatan i Ksiądz - odważnie prawda?
img
Michał Tercz

Raz po raz udowadnia, że z małej roli w skeczu potrafi zrobić wielkie rzeczy. Ostatnio z pasją wciela się w męża Buni i coraz lepszego tenisistę. Chodzą słuchy, że "nie ma ognia”...

Twórczość Kabaretu Skeczów Męczących